anapack-factory
درباره آناپک

شرکت صنایع آلومنیوم نوین آذربایجان ( آناپک ) در زمینی به مساحت ۴۰ هزار متر مربع واقع در شهرک صنعتی سرمایه گذاری خارجی تبریز و با سرمایه گذاری بالغ بر ۷۰۰ میلیارد ریال از ابتدای سال ۱۳۸۹ پس از حدود ۲ سال مراحل تست و تائید نهائی کارخانجات پرکن شیر و آبمیوه کشور را پشت سر گذاشته و به بهره برداری رسیده و در حال تولید انواع بسته بندی های اسپتیک مطابق استانداردهای جهانی میباشد . شرکت آناپک به عنوان تامین کننده کل سیستم شامل رولهای اسپتیک,ماشین آلات بسته بندی و قطعات یدکی خط تولید با ظرفیت بالغ بر چهار میلیارد پاکت در سال آمادگی تامین کل مواد اولیه ماشین آلات پرکن شیر,آبمیوه و لبنیات کشور و قسمت عمده ای از مواد اولیه کشورهای همسایه را دارد . از آنجا که تولید لفاف های چند لایه اسپتیک ارتباط مستقیمی با سلامت جامعه داشته و قیمت تمام شده پائین,موجب خواهد گردید عموم مردم استطاعت خرید و استفاده از این محصول را داشته باشند . این شرکت تمامی تلاش خود را در جهت ارائه محصولی با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت نموده است . تولید این محصول در ایران پس از حدود ۵۰ سال واردات آن,مسلما موجب غرور هر ایرانی بوده و حمایت مدیران و مسئولین این مرز و بوم را میطلبد . استقلال کشور در زمینه محصولی که جنبه استراتژیک دارد حاصل تلاش شبانه روزی کادر فنی و سهامداران این شرکت بوده است . واحد تحقیق و توسعه این شرکت همواره تمامی تلاش خود را در جهت پیشرفت و تولید تکنولوژی های جدید در رابطه با تولید این محصول بکار خواهد گرفت .

سخن مدیرعامل

 

شرکت صنایع آلومینیوم نوین آذربایجان ( آناپک ) پس از مطالعات دقیق تولید محصولی را در داخل کشور به منصه ظهور رسانیده که این محصول از حدود ۵۰ سال پیش به عنوان محصول وارداتی با ارزبری بسیار بالائی وارد کشور شده است . تولید لفاف های چند لایه اسپتیک . تامین ماشین آلات پر کن و قطعات یدکی آن توسط این شرکت با بهترین کیفیت ممکن و قابل رقابت با مشابه خارجی موجبات تامین آسایش صنایع شیر و و آبمیوه و کارخانجات مواد غذائی در سطح کشور شده و استقلال را برای قسمتی از منابع کشورمان به ارمغان آورده است .

این شرکت با ارائه محصولی مطابق با استانداردهای داخلی و خارجی علاوه بر تامین مواد اولیه کارخانجات داخلی در صدد رسوخ در بازارهای خارجی بخصوص کشورهای همسایه میباشد . ما توانائیهای بالقوه بسیاری جهت خلق آینده داشته و به این باور رسیده ایم که به فعل درآوردن آن مستلزم توسعه قابلیتهایمان است . در همین راستا خط جدید تولید خود را مجهز به مدرنترین و پیشرفته ترین ماشین آلات تولید لفاف های چند لایه اسپتیک نموده ایم .

ما حرکت از وضعیت موجود به سمت وضعیت مطلوب با اثربخشی بالا را هدایت خواهیم کرد . سهم فرزندان این سرزمین را از آینده جهان ما معلوم میکنیم و برای این منظور به عزمی ملی نیازمندیم . تولید این محصول پس از حدود ۵۰ سال در داخل کشور تنها با حمایت و پشتیبانی مدیران این مرز و بوم معنی داشته و توسعه خواهد یافت .

علی افزونی
مدیرعامل شرکت صنایع آلومینیوم نوین آذربایجان

ارزشهای محوری

4.
ارتقاء دائم کیفیت و توجه به تنوع خواست مشتریان
3.
رفتار توام با انصاف و تقویت شایسته سالاری در محیط کاری از طریق توسعه و عقلائی نمودن ساختار سازمانی و روابط بین بخشی.
2.
تقویت فرهنگ کار گروهی در جهت حفظ سرمایه و افزایش احساس مسئولیت به اهداف سازمان و هلدینگ با رویکردی هم افزایانه.
1.
حفظ شاخص های محیط زیست و توسعه پایدار برای تقویت دور نمای اهداف شرکت و رعایت حقوق کلیه ذینفعان.